sadsad x
asdasd
Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

 Değerli balins.com.tr. Üyesi,www.balins.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

www.balins.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece BALİNS TEKSTİL SAN. A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır.

www.balins.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.balins.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.balins.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla BALİNS TEKSTİL SAN. A.Ş. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan niteliktedir.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 256 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme yapılan bankalara ulaşmakta ve 3D Secure teknolojisi ile provizyon alınmaktadır. Bu işlemler hiçbir şekilde BALİNS TEKSTİL SAN. A.Ş. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.balins.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Yapılan işlemler Balins Online Mağazası tarafından görülmemektedir.

BALİNS TEKSTİL SAN. A.Ş. gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.balins.com.tr sitesine ve sisteme yapılacak olan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda BALİNS TEKSTİL SAN. A.Ş.’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.