sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Paketinizde herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması, ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün Değişim Koşulları

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 GÜN içerisinde yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürün/ürünlerin değişim işlemini yapabilmeniz için; tarafınıza gönderilen ürünü faturası ile birlikte geri göndermeniz, paketin/kargonun içerisine değişim için talep ettiğiniz yeni ürününüzün ürün adı/kodunu yazmış olmanız gerekmektedir.

Ürün/ürünlerin etiketleri çıkarılmamış, kullanılmamış ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalı, orijinal kutusu/ambalajı ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.

Yukarıda belirtilen işlemler tamamlandıktan sonra ürününüzü değişim için aşağıda belirtilen adrese YURTİÇİ kargo firması ile GÖNDERİCİ ÖDEMELİ OLARAK gönderebilirsiniz.

ADRES : Gültepe Mh. Türe Sk. No:12 Sefaköy – Küçükçekmece / İSTANBUL

 

Ürün İade Koşulları
Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

- Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

- Tarafınıza ürün ile birlikte gönderilen iade formunun doldurulması gerekmektedir.

- Ürün/ürünlerin etiketleri çıkarılmamış, ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

- Ürünlerin, bütün aksesuar ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz, hiçbir açıdan zarar görmemiş ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

- Ürün/ürünler orijinal kutusu/ambalajında ve orijinal faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.

- Hijyen nedenlerinden dolayı iç çamaşırı, çorap gibi ürünlerin iade/değişim işlemleri yapılamamaktadır.

Gönderimlerinizi anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo şirketi ile ücretli yapabilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderiler de ücret göndericiye ait olacaktır. Karşı ödemeli olarak göndereceğiniz kargolarınız firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

Yapılan işlemler sonucunda göndermiş olduğunuz ürün İnceleme Birimimiz tarafından kontrol edilecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanıldığından iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.