sadsad x
asdasd
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

- Kadın Etek Koleksiyonumuz - 

Yaz-kış farketmez eteklerin  kadınlarda ayrı bir yeri vardır. Her kombinde kendisine yer bulan ve yıllar içerisinde sürekli tarz değiştiren etek bu yıl yine çok revaçta.

Stilinize, yaşınıza, zevkinize ve bulunduğunuz ortamlara uygun bir etek modeli bulmak artık çok kolay.  Örneğin, sokak modasında çiçekli baskılı yada düz kruvaze/anvelop kesim bir etek ile üzerine giyeceğiniz bir slim bir atlet sizi hem rahat hem daha soft göstercektir. Ofis modasına gelirsek diz üstü yada hizasında giyeceğiniz bir düz kesim eteğe uygun bir bluz, gömlek yada triko size daha ciddi ve feminen bir hava katacaktır. Deri, ekoseli, çan yada kot etekler ise her zaman daha iddialı, çarpıcı ve dikkat çekeci olmaya devam ediyor. Bu sebeple bu grupraki etekleri kombinlerken seçeceğiniz üst daha sade ve gösterişten uzak olmasına dikkat etmekte fayda var. Ve tabiki oluşturacağınız tüm etek kombinlerinizde muhakkak aksesuar ve ayakkabılarınız bir uyum içinde olmalıdır. 

Farklı farklı daha nice kombin için aradığınız eteği ve daha birçok çeşiti Balins online alışveriş sitemizde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.