sadsad x
asdasd
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

- Kadın Atlet Koleksiyonumuz - 

Daha önce etek kategorisinde bahsettiğimiz üzere bu yıl basic atlet ve etek kombinleri zirvede....

Durum böyle olunca atletler hem iç hemde dış giyim olarak kullanılmaya başlandı. İster etek ister pantolon üzerinde sade, kaliteli ve şık bir atlet sizi hem çok rahat hemde çok şık gösterecektir. Değişen trendlerden dolayı atlet modellerinde de çok sayıda çeşite ulaşmak mümkün.

Öncelerde sabit siyah, beyaz,ten rengi ince/kalın askılı olan atletler, son dönemde istek ve popülerlik arttıkça simli, halter yaka, dokuma, fitilli, kısa, uzun, salaş, basic...... gibi birçok farklı modeller kombinlerimizde ve dolaplarımızda yerini aldı. 

Daha çok yaz aylarında dış giyim olarak tercih edildiğinden atlet alırken dikkat etmeniz gereken birkaç küçük detay var. En önemli olanı ise teri emmesi, ferahlık ve rahatlık sağlaması açısında pamuklu olması. Aksi halde yaz sıcaklarında size zor zamanlar yaşatabilir. Ayrıca giyildiğinde vücuda göre şekil alan, hafif bol atletler tercih edilmeli ki;  zamanla üzerinizde bollaşma yada sarkma/çekme yapmasın. Eğer bu küçücük detaylara dikkat ederseniz kombininiz hem estetik gözükecek hemde sizi sürekli üst düzeltme sıkıntısından kurtaracaktır. 

Sıcaklarda rahatlığı tercih etmek ve şıklığınızdan ödün vermemek için kaliteli ve kullanışlı ürünlerimizi hemen keşfedin. Renk renk, model model atletlerimizin kalite ve rahatlığına inanamayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.