sadsad x
asdasd
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

- Erkek Jean Koleksiyonumuz -

Zamanı mekanı olmayan, özellikle erkek giyimin temel taşı Kot Pantolonlar...

Jean Pantolonlar, geçmişten bugüne modeller, renkler, tarzlar değişse de hayatımızın içinde olmayı hep başarmış ve günümüzde erkek modasında çok önemli bir yere sahip olmuştur. Günlük hayatın akışında, çalışma alanlarımızda ve sosyal hayatımızda stilimize yön verirken ilk tercihimiz jean pantolonlardan yana oluyor. Durum böyle olunca dolaplarımızdan asla eksik edemeyeceğimiz tarzımızın bir parçası halini alması çok doğal.

Bugüne kadar erkek modasına hep daha klasik kesimler ve klasik renkler hakimken, son birkaç yıldır yeni tasarım, model ve renklere fırsat verilmektedir. Önceleri jean pantolonlarda daha çok klasik düz kalıp, siyah ve mavi renk iken, bugün yüksek bel, düşük bel, skinny, yırtık, likralı, taşlamalı, lazer kesikli, yamalı yada yıkamalı birçok tercih edilebilecek modeli mevcut. Renk olarak hala çok iddialı olmasa da geçmiş yıllara nazaran eklenen bir çok renk alternatifi olmuştur.

Her geçen gün artan talepler doğrultusunda daha bir çok modelin eklenmesi ve hayatımıza girmesi an meselesi. Bu sebeple yıllardır denim markası olan Balins yenilikleri takip etmekte ve farklı tasarımları hayatımıza  dahil etmektedir. 

Stilinizin en önemli parçası Jean pantolonlarda trendleri yakalamak ve ürün & fiyat detaylarını, size özel indirimleri görmek için Balins'i takip edin...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.