sadsad x
asdasd
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

- Erkek Ceket Koleksiyonumuz - 

Stil sahibi bir erkeğin dolabının mihenk taşıdır Ceket...

Aslında daha öncelerde ceketler, daha çok özel günlerde kullanılmayı tercih edilse de, artık günlük hayatımızda, sosyal ortamlarımızda da sıklıkla tercih ettiğimiz bir parça haline geldi. Hemen her kombini tamamlayacak, gideceğiniz her mekana ve ortama uyum sağlayan, biraz ciddi, biraz samimi ama her zaman cool bir duruşa sahip,  joker parça niteliğinde ceketleri bulmak biraz zor olabiliyor.

Zorda olsa bulduğunuz mükemmel ceketi alırken dikkat etmeniz gereken birkaç detay var;

-Bunların başında bedeninize uygun, doğru kalıpta (4-6 Drop) ceketler olması; Modanın ve isteklerin hızlı değişmesinden sebep artık birçok kalıpta ceket bulmak mümkün. Ancak öncelikle sizin bedeninizi ve uygun kalıbınızı bilmeniz gerek. Örn: Uzun boylu - zayıf/atletik/fit bir vücudunuz varsa Slim Fit / 6 Drop bir ceket, yada kısa buylu - kilolu/göbekli bir vücuda sahipseniz Regular / 4 Drop bir ceket sizin için doğru tercih olacaktır.

- Alacağınız ceketin omuz ve yakalarının muhakkak bedeninize uygun tam oturur olacak şekilde olmasına dikkat etmelisiniz.  Omuzun dar olması, hareketlerinizi kısıtlayacağından genellikle farkediliyor, burada dikkat edilmesi gereken omuz kısmının bol olmaması. Bu sebeple omuz kısmınız tam oturmalı ve omuz birleşme yeri kolunuza düşmemelidir. Yakanın oturup oturmadığını ise, dik durduğunuzda gömleğinizin yakası ile ceketinizin yakası arasında boşluk oluyorsa yada tam tersi yakanın etrafında fazla kumaş katlanıyorsa tercih ettiğiniz ceket bedeninize asla uygun değil demektir.

-Ceketler genellikle önü açık olarak kullanılıyor olabilir. Ancak doğru beden seçerken muhakkak önünüzü düğmelemeli, ve ceketinizin yukarıdan/aşağıdan yada yanlardan ortada toplanma yapmadığına ve sizi sıkıp sıkmadığına muhakkak dikkat etmelisiniz.

-Ceketinizin kol boyuda ne parmaklarınızın üzerine düşecek kadar uzun, ne de bilekleriniz görünecek kadar kısa olmalıdır. İdeali gömleğinizden 1 cm kısa olacak şekilde olmasıdır.

- Son olarakta ceketimizin yırtmacına dikkat etmeliyiz. Ortadan tek yırtmaçlı yada iki yandan çift yırtmaçlı ceket modelleri mevcut. Hangi modeli tercih ederseniz edin arka tarafta yırtmaçların birbirinden çok ayrılmadığına yada havada durmadığına emin olun. 

Aslında bu detayların tamamı birbirine bağlantılı, emin olun bu unsurlardan biri olmadan diğerinin güzel görünmesi çok zor.

Bedeninize uygun, size tam oturacak kalıpta bir ceket mutlaka Balins'te mevcut. Bu yüzden vakit kaybetmeden Ceket koleksiyonumuza bir göz atın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.